Bleskovka

Letňanská Kazimírka zveřejnila termíny letních táborů pro sezónu 2022 Již nyní můžete vyplnit předběžný zájem a termíny si zapsat do kalendáře Termíny naleznete na webových stránkách https://www.kazimirka.cz/

 

IC mládeže

mladezeu 02 3Pokud vás zajímají lidská práva a chtěli byste se zúčastnit zjímavé konference o lidských právech, neváhejte ani chviličku a čtěte dále! Jak je již tradicí, i letos vyjedou 8. července autobusy z Čech směrem Francie plné mladých lidí, které sbližuje touha poznávat a vzdělávat se. A i letos bude téma úzce souviset s otázkou lidských práv – tentokrát zejména o jejich porušování v Sýrii a Iránu. Autobusy vyjedou z mnoha českých měst, námatkou z Brna, Prahy, Ostravy, Olomouce, Pardubic, Českých Budějovic, Plzně, Ústí nad Labem a mnoha dalších. Mideast Iran Execution Ať již se o lidská práva zajímáte pravidelně či vám toto téma příliš neříká, zkuste to a na konferenci se přihlaště – právě od toho tu je, aby bořila mýty a rošiřovala obzory. Navíc se vše bude odehrávat v atraktivním prostředí Paříze, a to už za to stojí!Celý výlet potrvá tři dny a díky dotacím je cena celé akce neuvěřitelných 1120,- Kč/40EUR. Kromě samotné knference je v něm zahrnuta také celodenní prohlídka Paříže, snídaně, ubytování v hotelu a doprava

Pro přihlášení na událost vyplňte prosím tuto přihlášku:
https://docs.google.com/forms/d/1LKQVcV0KKU-9N-lEG04u5ZQp-qRFnW7KSX31LWwfGTo/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Detaily k cestě:
Odjezd: v pátek 8. cervence 2016
 Den konání shromáždění: v sobotu 9. cervence
 Příjezd do hotelu: po shromáždění
 Prohlídka Paříže: v neděli 10. cervence celý den
 Odjezd z Paříže: v neděli večer
Předpokládaný návrat: v pondělí 11 cervence ráno

V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat na:
 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Tel:+49015145322750
 Web: www.irangathering.com

Zdroj: mladiinfo.cz

Číst dál: Vyjeďte do Paříže na dotovanou konferenci o lidských právech

sutka pp screen

Oslavte Světový den knihy a autorských práv v Aquacentru Šutka a vyhrajte knihy v hodnotě 5.000 Kč! V sobotu 23. 4. 2016 máte ve vstupní hale Aquacentra Šutka možnost tipovat v soutěži a vyhrát. Po celý den od 10:00 do 20:00 hodin můžete hádat počet vyskládaných knížek od nakladatelství Mladá Fronta a vyhrát. Ten, jehož tip bude nejpřesnější, získá knihy v hodnotě 5000 Kč. Své tipy zapisujte na soutěžní kartičky, které získáte od hostesek v daný den přímo v pasáži Aquacentru Šutka. Vítěz bude vyhlášen na FB stránkách Aquacentra Šutka.

Světový den knihy a autorských práv se slaví pravidelně 23. dubna již od roku 1995 ve více než 100 zemích světa všech kontinentů. Vyhlásila jej světová organizace UNESCO za účelem povzbudit každého, aby objevil radost a požitek z četby. Aquacentrum Šutka v sobotu 23. 4. 2016 oslaví tento den velkou soutěží! Po celý den, a to od 10:00 do 20:00 hodin, budou mít všichni návštěvníci Aquacentra Šutka možnost tipovat správný počet vystavených knížek. Zájemci budou moci zapisovat své odhady na soutěžní kartičky, které získají od milých hostesek přímo ve vstupní hale. Ten, kdo bude se svým tipem nejblíže správnému číslu, vyhrává překrásné knížky od nakladatelství Mladá Fronta v hodnotě 5000 Kč. Stavte se se svými blízkými, přáteli nebo rodinou a vyzkoušejte svůj odhad. Současně s tím můžete společně s námi vzdát hold všem autorům knih po celém světě. Vítěz tipovací soutěže bude vyhlášen na FB stránkách Platýzu. Sledujte proto bedlivě www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Neváhejte proto a přijďte si užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách www.sutka.eu nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Partneři akce: Mladá Fronta

 

 

 

 

news-vstupenky2016-MajálesProdej klubových vstupenek NICM  na Pražský Majáles 2016,  který se letos koná v pátek 29. dubna na Výstavišti v Letňanech, končí 18. dubna. Vstupenky pořídíte za zvýhodněnou cenu 399 Kč. Program festivalu sledujte na stránkách pořadatele www.praha.majales.cz a nebo na praha.utubering.cz.

Najdete nás na adrese  NICM, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1.

Zdroj: NICM

 

prac s mladezi 01 4-200x138Skautský institut vám ve spolupráci s KPMG přináší sérii akcí zaměřených na poznání nejrůznějších možných povolání Hledáme Dream Job. Dostanete možnost zorientovat se ve složitém světě práce a třeba i poznáte, v čem jste dobří a co by vás v životě bavilo. Mladí profesionálové se s vámi podělí o osobní zkušenosti z různých zaměstnání. Neváhejte a přijďte si pobesedovat o překvapeních, která na vás chystá praxe. Ke každému z témat je připravena beseda ze zástupci daného pracovního odvětví a následný workshop, který bude zaměřený na soft skill, který s danou prací souvisí. Číst dál: Hledáme Dream Job - série poznávacích akcí

isic 0Už máš nový studentský průkaz ISIC pro školní rok 2015/2016? Zastav se  v NICM pro svůj nový ISIC a získej mnoho výhod!
Průkaz ISIC (International Student Identity Card) je celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta s tisíci výhod po celém světě!

 ADRESA:

Národní informační centrum pro mládež

Na Poříčí 1035/4

110 00 Praha 1

Tel.: 221 850 860, 221 850 850

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jaké výhody můžeš získat?

 

- přes 2000 míst s ISIC slevou v ČR

- slevy v obchodech, restauracích a kavárnách

- slevy při cestování, ubytování a zábavě

- slevy na kulturu (kina, divadla, galerie, zámky a hrady)

- cestování za zvýhodněné studentské jízdné

- výhodné cestovní pojištění od 200 Kč na celý rok

Veškeré informace o průkazech ISIC a slevách najdeš na www.isic.cz.