Bleskovka

Z technických důvodů bude příští týden v úterý 21. září 2021 po celý den UZAVŘENA VÝDEJNA REZIDENTNÍHO PARKOVÁNÍ v ulici Křivoklátská 285. Zdroj: Letňany

Volby 2014

matepravovedetDuchovním otcem projektu je Mgr. Ivan Kabický, v té době náměstek primátora hlavního města Prahy a předchůdce Mgr. Ondřeje Lněničky na postu letňanského starosty. Svoji vizi předestřel Radě městské části Prahy 18, a ta jeho návrh akceptovala. Oficiálním datem zrodu společnosti je 22. srpen 2012, kdy byl učiněn zápis do obchodního rejstříku a od té doby firma začala fungovat nejen de facto, ale také de iure.

Cílem Letňanské sportovně kulturní je představit lidem možnosti sportovního a kulturního vyžití v Letňanech, vytáhnout je od počítačů a televize a nabídnout možnost smysluplně trávit volný čas. Městská část v posledních letech výrazně podporovala sportovní aktivity na svém území a investovala nemalé finanční prostředky do obnovy hřišť a sportovišť. Letňanská sportovně kulturní má nyní možnost vše takříkajíc zúročit a nabídnout obyvatelům Letňan možnosti příjemně strávit volný čas,“ ozřejmil smysl nově založené společnosti náměstek pražského primátora Ivan Kabický.

Na realizaci projektu se podílely,  kromě vedení radnice aktivně podílejí i JUDr. Silvie Brandová a JUDr. Hana Karásková, tj. předsedkyně a místopředsedkyně Komise sportu a volného času při MČ Praha 18. Jednatelem společnosti byl jmenován Václav Loučka. - výňatky z Letňanských listů 29.4. 2014. JUDR. Sylvie Brandová (ODS)   pana Loučku do této funkce také navrhla

V dubnu letošního roku  pan Loučka odejel na dovolenou  a zem se po něm slehla.  Sebou si ale vzal za účtu LSK  celkem 660 tisíc korun. Co se dělo poté.

Číst dál: Letňanská sportovně kulturní - jak to začalo

Lubor-1Je září 2014, kandidátky jsou podané v Letňanech to konkrétně znamená, že o 21 míst na radnici bude soutěžit 175 kandidátů (prý to někdo spočítal). Ano, je to tak 10 stran, či hnutí po max. 21 lidech. Není mým úmyslem zde probírat jednotlivé kandidátky a posuzovat jejich jejich obsazení a šance na úspěch. Možné však je, že se do zastupitelstva městské části dostane více stran, než tomu bylo dosud. A potom bude o to složitější dohodnout koalici, tedy minimálně většinu 11 zvolených lidí, kteří se dohodnou na společných zásadách a prioritách.

Číst dál: Tak nám začala volební kampaň.

10690000 388368084643680 6600520201656347840 nZačátkem roku 2014 začala spolupráce občanského sdružení Zdravé Letňany o. s. a České pirátské strany. Byla projednána společná kandidátská listina Česká pirátská strana a Zdravé Letňany o. s.  Dále  jsme začali projednávat další  spolupráci s předsedou oblastního sdružení ANO 2011 Prahy 9 panem Pekarem. Po několika schůzkách jsme s tajemníkem oblastního sdružení panem Pekarem  projednali společnou kandidátskou listinu trojkoalice  ANO 2011, Česká Pirátská strana a Zdravé Letňany o. s. Následně nám tajemník oznámil, že s Českou pirátskou stranou nechce stavět společnou kandidátkou.  Za pár dní  jsem mu před svědkem z vedení ANO 2011 oznámil, že jako předseda sdružení Zdravé Letňany o. s. odstupuji z dojednané kandidátky a sestavím pouze společnou kandidátskou listinu Česká pirátská strana a Zdravé Letňany o. s.  Na další schůzce jsme se ale domluvili, že dva příznivci a dva členové  sdružení budou napsání na kandidátské listině ANO 2011. Dále pan Pekar určil i lídra kandidátské listiny a tím byl příznivec ANO 2011 pan Mourek. Tímto krokem jsme se domnívali, že jsme vytvořili základ povolební koalice, protože naším cílem bylo vytvořit silnou koalici složenou ze dvou stran a jednoho občanského sdružení. Před posledním jednáním koalice jsem dostal informaci, že se jednání zúčastní Mgr. Ondřej Lněnička (dnes lídr Hnutí pro Prahu za Letňany ).

Číst dál: Proč strana ANO 2011 v Letňanech nekandiduje

Tup 1

Presentace  Pirátská strany a Zdravé Letňany o. s. v Senior klubu,  v Třinecké ulici

16. 9. 2014, 14.00 - 16.00 hodin   -  Olaf Deutsch - splněno

2. 10. 2014, 14. 00 - 16.00 hodin  -  Olaf Deutsch -  letňanská radnice akci zrušila

Petiční akce    Harmonogram 

najdete nás vždy od 16.00 hodin –  do 18.00 hodin,  přijďte podepsat petici za transparentní letňanskou radnici, proberte s námi náš volební program

Praha volí jinak

volte č. 10

 

11. září stanice MHD Tupolevova Esner, Šebková - realizováno
12. září stanice MHD Fryčovická Deutsch, Polák (zrušeno pro nepřízeň počasí)
16. září Krausova ulice u Žabky Deutsch, Šebková, Walter - realizováno
18. září stanice MHD Tupolevova Esner, Polák - realizováno
23. září Prosek Terezínská ulice Deutsch, Pavlíček, Šebková - realizováno
26. září stanice MHD Tupolevova Esner, Polák - (zrušeno pro nepřízeň počasí)
30. září stanice MHD Tupolevova Esner, Šebková - realizováno
 2. října stanice MHD Fryčovická Deutsch, Walter, Šebková -realizováno
 3. října

stanice MHD Tupolevova

setkání s pirátem Ivanem Bartošem (expředseda Pirátské strany)

Deutsch, Esner, Šebková -realizováno
 7. října stanice  MHD Tupolevova Deutsch, Šebková, Pavlíček- realizováno
 9. října Metro - Letňany

Deutsch, Esner, Walter

realizováno

   průběžně rozdáváme Pirátské noviny

 

 

 

Volby do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014

Zastupitelstvo městské části nebo městského obvodu, Kraj: Hlavní město Praha,  Praha 18

Všechny kandidátní listiny  

Číst dál: Seznam všech kandidátských listin Prahy 18