Bleskovka

Využijte možnost odepsat své dluhy v rámci milostivého léta !! Zaplatí-li povinný mezi 28.10.2021 a 28.01.2022 dlužnou částku, která tím, že jí neuhradil byla použita k exekučnímu vymáhání a je vedena soudním exekutorem, uhradí-li poplatek exekutorovi ve výši 908 Kč , kdy ve věci je oprávněným (věřitelem) veřejnoprávní subjekt

Zdroj a další informace k amnestii ZDE: cakovice

 

Veřejný život

Kazimirka 2Městská část Praha 18 pořadá  ve středu 17.9.2014 od 10,00 do 16,30 hod. v obřadní síni letňanské radnice  Veletrh volnočasových aktivit pro děti a mládež. Veletrh je určen především dětem, mladým lidem a jejich rodičům. Představí se zde řada organizací a klubů, které nabídnou jak zábavně, smysluplně a tvořivě trávit volný čas. 

Leták zde

Zdroj: letnany.cz

Hasii 2 Festival volnočasových aktivit s názvem Bambiriáda již 16. rokem pořádá Česká rada dětí a mládeže v 19 krajských městech České republiky. Na akcích se prezentují různé organizace, oddíly, kroužky a skupiny, které se zaměřují na práci s dětmi.   Organizace dětí a mládeže mají v České republice dlouhou historii. Pracovaly však vždy v místě svého působení. I proto vznikl záměr představit veřejnosti jejich různorodou činnost, ukázat rodičům, kde všude mohou jejich děti uspokojit své zájmy a naplnit svůj volný čas smysluplnými aktivitami.

Číst dál: Bambiriáda 2014: Dětský den s hasiči již tento pátek 23. května u OC Letňany

AERO MINORPřišlo do  redakce Letňanských listů. Pan Vladimír Nešpor z webu www.minory.cz prosí všechny Letňanské, bývalé pracovníky (Rudého) Letova, kteří se podíleli na výrobě vozu Minor, zda by se mu mohli ozvat. Rád by získal co možná nejvíce informací o výrobě tohoto unikátu. Jak napsal, podle zpráv, které se k němu dostaly, byl archiv zřejmě z větší části zničen při privatizaci podniku. Možná ale někteří pamětníci mohou nějaké informace, kresby či fotografie z doby výroby vozu Minor poskytnout.
Zdroj: letnany.cz

 10 problémů 6V pondělí  7. dubna 2014  proběhlo v  obřadní síni ÚMČ Praha 18   veřejné fórum „Deset problémů Letňan“.  I pro letošní rok byl na fóru dán prostor  i mládeži do 18 let pro které byl  připraven „stůl mladých“!   Pomocí přítomných občanů bylo naformulováno Deset problémů Letňan, které ovšem musí ještě formou ankety  potvrdit i  ostatní obyvatelé  Letňan a to pomocí anketního lístku. Vyplněný anketní lístek se  musí  do 31. 5. 2014 odeslat poštou na adresu ÚMČ Praha 18, Bechyňská 639 190 00 Praha 9,  nebo odevzdat na podatelně ÚMČ Praha 18.

Navrhovaná témata :

Stop zahušťování výstavby na území MČ Praha 18

Zřízení skateparku

Zachování lesoparku v současné rozloze a jeho další rozvoj

Respektování zájmu občanů v projektu Letňanské lentilky

Úklid psích exkrementů, větší aktivita MP v oblasti kontroly

Obnovení cyklotrasy A 44 kolem letiště

Více pítek

Přesunutí agendy dávek hmotné nouze z ÚP na městkou část

Zřízení gerontologického centra či stacionáře pro seniory

Rozšíření a udržování dětských hřišť

Olaf Deutsch

Zdravé Letňany o.s.

Související článek: zde

Anketní lístek ZDE

 

 

 V pořadí 3. závod Pražského MTB poháru 2014 a zároveň Mistrovství ČR novinářů se uskuteční v neděli 4. května v letňanském lesoparku. V rámci programu je dopoledne vyhrazeno nejmladším cyklistům, po 15. hodině začne závod Masters 1-4 a MČR novinářů. Hlavním pořadatelem akce je Kbely cycling.

Plakát  ZDE
Zdroj: letnany.cz

 

Strana 15 z 20