Bleskovka

Městská část Praha 18 ve spolupráci s MUDr. Dagmar Vítovou a AESKULAB a.s. otevřela od 1. ledna 2021 nové odběrové místo pro zjištění nemoci COVID 19. Najdete ho na adrese Třinecká 650, vstup zezadu brankou k parkovišti, dále pak po venkovním schodišti nebo výtahem do prvního patra. Objednat se lze přímo na webových stránkách společnosti AESKULAB – www.aeskulab.cz. zdroj: Letnanské listy

 

předseda OS

 

 jméno,  příjmení:  Olaf Deutsch 
Věk:     59
Povolání: státní úředník, vedoucí oddělení Informačního centra bezpečnosti potravin,  Ministerstva zemědělství

Moje motto:
„slušné a korektní chování“   

Můj názor:
Domnívám se, že také do regionální politiky je potřeba vnést více slušnosti a poctivosti.


olin_mKdo jsem: 
 Narodil jsem se před 59 lety v Teplicích.   Absolvoval jsem  střední odborné lesnické učiliště a dále střední ekonomickou školu. Jsem 35  let ženatý, mám pátnáctiletého syna. Pracoval   jsem v soukromých i státních společnostech na různých administrativně hospodářských pozicích.  Dále jsem certifikovaný lektor pro Českou republiku a Slovenskou republiku.
              Do městské části Praha 18 – Letňany jsem se přestěhoval v roce 2003.  Od roku 2006 až 2010 jsem byl zastupitel MČ Praha 18, Letňany, kde pracoval v několika funkcích.  Byl jsem předsedou kulturní komise, členem školské komise, a také redaktor a fotograf Letňanských listů. Po volbách  roku 2014 jsem se stal opět letňanským zastupitelem a to za Pirátskou stranu a sdružení Zdravé Letňany. Pracuji v redakci Letňanských listů opět jako redaktor a fotograf. Dále pracuji jako místopředseda Výboru pro transparentnost a výběrové řízení a dále pracuji v Kulturní komisi RMČ Praha 18..

Čím se zabývám v občanském sdružení Zdravé letňany:
V občanském sdružení Zdravé Letňany bych se rád i nadále soustředil na poskytování informací občanům na webových stránkách www.zdraveletnany.cz organizování aktivit pro letňanské občany, pomoc občanům v problematice územních a stavebních řízení. Jako předseda  mám rovněž na starosti veškerou administrativu našeho sdružení.
Jak se mnou lidé mohou spojit:
e-mail :
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

moje soukromá webová adresa: www. fotobankadeutsch.cz
tel: GSM 607 886 278