Bleskovka

Občané mají možnost bezplatného odložení nebezpečného odpadu, jako jsou rozpouštědla, kyseliny, hydroxidy, fotochemikálie, pesticidy, barvy, tiskařské barvy, lepidla, pryskyřic, baterie a akumulátory, oleje, detergenty a odmašťovací přípravky, zářivky, léky či odpad obsahující rtuť.

Info: ZDE

 

Kandidátní listina

pro volby do Zastupitelstva městské části Praha 18

konané dne: 23. a 24. září 2022

volební obvod č. ……….

             Zdravé Letňany

Sdružení politických stran (hnutí) Praha sobě, KDU-ČSL, STAN, Zelených a nezávislých kandidátů

Kandidáti : Praha 18 Letňany

Jméno a příjmení

Pohlaví

Věk

Povolání

Navrhující strana

Politická příslušnost

1.

PhDr. Zbyněk Walter

muž

57

vedoucí právního oddělení

Starostové a nezávislí

Bez politické příslušnosti

2.

Ing. Martin Krejčí

muž

41

finanční specialista

Starostové a nezávislí

Bez politické příslušnosti

3.

Mgr. Radek Čermák

muž

42

dopravní specialista/učitel

KDU-ČSL

KDU-ČSL

4.

Olaf Deutsch

muž

65

vedoucí Informačního centra bezpečnosti potravin MZe

Starostové      a nezávislí

Bez politické příslušnosti

5.

Ing. Ondřej Miffek, Ph.D.

muž

40

projektový manažer

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

6.

Ing. Tomáš Raška

muž

56

pedagog

Zelení

Zelení

7.

Mgr. Dušan Mourek

muž

50

bankovní analytik

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

8.

Ing. Jan Fiala

muž

66

návrhář elektronických zařízení

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

9.

Anna Michálková Hadwiger

žena

36

projektová manažerka

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

10.

Mgr. Martin Drtina

muž

40

novinář

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

11.

Ing. Lubor Pavlíček

muž

66

senior z Nového Proseka

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

12.

Ing. Kosta Prandžev

muž

52

podnikatel

Starostové a nezávislí

Bez politické příslušnosti

13.

Mgr. Petra Termer

žena

39

na rodičovské dovolené

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

14.

Ondřej Malý Mgr.

muž

43

analytik, konzultant

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

15.

Olga Martiníková Ing.

žena

43

manažer ochrany dat

Starostové a nezávislí

Bez politické příslušnosti

16.

Ladislav Hartmann Ing.

muž

70

předseda SVJ

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

17.

Ing. Roman Sobotka

muž

46

IT specialista

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

18.

Jana Kyselová

žena

61

hudebník

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

19.

Petra Čakurdová

žena

47

účetní

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

20.

Mgr. Natálie Nováková

žena

64

IT specialistka

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

21.

David Štědrý

muž

43

manažer

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

22.

Ing. Pavel Filípek

muž

64

strojírenský technolog

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti

23.

MUDr. Igor Jurikovič

muž

62

lékař

Nezávislý kandidát

Bez politické příslušnosti