Bleskovka

Střednědobý výhled rozpočtu MČ Praha 18 na období do roku 2029

Zde

 

vysavač ulicVe dnech od 13. 6. do 20. 6. 2022 (pouze v pracovní dny) bude v Letňanech probíhat úklid komunikací – blokové čištění. Již tradičně se v tomto období uskuteční v naší městské části komplexní úklid komunikací. Čisticí technika vyjede do ulic v pracovních dnech vždy od 8 do 15 hodin.

Úklid bude rozdělen do šesti bloků, šesti pracovních dnů, ve všech šesti blocích budou sedm dnů předem rozmístěny přenosné dopravní značky, na kterých bude vyznačen termín čištění komunikace. Mapy bloků s jednotlivými termíny jejich čištění budou v předstihu uveřejněny na webových stránkách městské části https://www.letnany.cz   nebo bude možné získat informace na telefonu 284 028 267. Stejně jako v předchozích letech bude komplexní úklid prováděn bez odtahů vozidel.

Vyčištění ulic je pro vedení MČ Praha 18 prioritou, a to hlavně s ohledem na jeho stálou snahu o zlepšování životního prostředí v Letňanech. Proto žádáme motoristy, aby respektovali dopravní značku Zákaz zastavení a svá vozidla přeparkovali. Jistě je v možnostech všech motoristů, aby v tyto dny svá vozidla odvezli z čištěné lokality. Nerespektování dopravního značení bude důsledně kontrolováno a následně postihováno strážníky městské policie.

Zdroj: zde