Bleskovka

Využijte možnost odepsat své dluhy v rámci milostivého léta !! Zaplatí-li povinný mezi 28.10.2021 a 28.01.2022 dlužnou částku, která tím, že jí neuhradil byla použita k exekučnímu vymáhání a je vedena soudním exekutorem, uhradí-li poplatek exekutorovi ve výši 908 Kč , kdy ve věci je oprávněným (věřitelem) veřejnoprávní subjekt

Zdroj a další informace k amnestii ZDE: cakovice

 

kemp praha

 

Po úspěšné loňské premiéře se na výstaviště PVA EXPO PRAHA také letos vrátí unikátní kulturní akce Prague Kemp Letňany. Fanouškům nabídne nejen sérii hudebních „minifestivalů“, ale díky spojení s Hudebním divadlem Karlín také muzikály a představení z repertoáru této legendární pražské scény. Na jaké hvězdy se v Letňanech můžete v červenci a v srpnu těšit? Druhý Prague Kemp Letňany představí zbrusu novou strukturu, kdy si budou moci hudební fanoušci zvolit ze série minifestivalů. Ve vybraný den se uskuteční vždy tři hvězdné koncerty, šanci dostanou i noví nadějní umělci. Každý z minifestivalů nabídne odlišný žánr, kdy si hudbu svého srdce najde v Letňanech opravdu každý.mMultifunkční areál výstaviště poskytne zázemí nejen pro koncertní vystoupení, ale nabídne také pohodlné sezení pro muzikálová a divadelní představení. V rámci hudebního programu se mohou návštěvníci těšit například na vystoupení Dana Bárty & Illustratosphere, kapel Vltava, Rybičky 48, Visací zámek, Slza, Sebastian, Vanua 2 nebo Petra Čtvrtníčka a jeho skupinu Buzerant. Nadmíry hluku z akcí se zdejší obyvatelé nemusejí bát. Hudební produkce na hlavním pódiu bude po konzultacích s místní radnicí realizována tak, aby její intenzita nezasahovala do zdejší obytné zóny.

Hvězdný program z Karlína

Velkou novinkou letňanského kulturního léta bude od 1. července také propojení programu s Hudebním divadlem Karlín, kde vystoupí mnoho hvězd české scény. Představí se například Lucie Bílá, Iva Pazderková, Světlana Nálepková, Václav Vydra, Václav Noid Bárta, Jan Révai a další.  V rámci letní scény se uskuteční také slavnostní premiéra muzikálu Rebelové (9. července 2021), který bude k vidění během celého léta. Střídat jej bude největší hit divadla, muzikál Sestra v akci. Užít si v PVA EXPO PRAHA budou moci diváci také třeba koncertní verze muzikálů Carmen a Jesus Christ Superstar. Díky mobilitě a stávajícímu zázemí výstaviště bude možné veškerý plánovaný program přizpůsobit nejen vrtochům počasí, ale především aktuálním nařízením české vlády v souvislosti s koronavirovou pandemií. Organizátoři zrealizují veškerá nutná opatření, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a pohodlí návštěvníků i vystupujících.

 Více o kulturním létě najdete na www.praguekemp.cz.

Zdroj: letnany.cz