Bleskovka

Občané mají možnost bezplatného odložení nebezpečného odpadu, jako jsou rozpouštědla, kyseliny, hydroxidy, fotochemikálie, pesticidy, barvy, tiskařské barvy, lepidla, pryskyřic, baterie a akumulátory, oleje, detergenty a odmašťovací přípravky, zářivky, léky či odpad obsahující rtuť.

Info: ZDE

 

Clánek Lně ČižinskýV únorových Letňanských listech na straně 10 vyšel příspěvek místostarosty Letňan Ondřeje Lněničky, v němž velmi ostře napadl vedení Prahy 7 a hlavního města Prahy v souvislosti s očkováním seniorů proti Covidu. Protože článek obsahoval závažná obvinění a osobní útoky na konkrétní osoby a jeho celkové vyznění je velmi negativní, považujeme za správné dát prostor i napadené straně. Požádali jsme proto starostu Čižinského o vyjádření. Pan starosta nám poskytl veškeré informace z pohledu přímého účastníka a upozornil nás na článek, kde je vše detailně popsáno. Odkaz je zdezde

Je to čtení docela dlouhé, ale celou událost popisuje velmi věcně, bez negativních emocí a stojí za to mu pár minut věnovat.

Čižinský: Po naší rychlé akci pro seniory dostali praktičtí lékaři chuť očkovat

Zdroj: respekt