Bleskovka

Z technických důvodů bude příští týden v úterý 21. září 2021 po celý den UZAVŘENA VÝDEJNA REZIDENTNÍHO PARKOVÁNÍ v ulici Křivoklátská 285. Zdroj: Letňany

Tajná analýza, kterou zpracoval nejmenovaný volební inženýr Tomáš Raška. Brutální únik informací. Je to kampaň. Přečtěte si, než to smažou! ;)

MILÁ LETŇANSKÁ VOLIČKO, MILÝ LETŇANSKÝ VOLIČI,

již brzy naplníš své občanské právo a svým hlasem rozhodneš o budoucnosti své milované městské části. Protože se na Tebe valí spousta zmanipulovaných, účelových, subjektivních a lživých informací, rozhodli jsme se dát Ti zcela nezmanipulovaný, neúčelový, objektivní a pravdivý návod, jak tento významný akt zvládnout co nejlépe.  Předem je třeba upozornit na to, že začátkem října proběhnou v Letňanech volby dvoje. Ty první budou do Senátu. Z těch si můžeme vzít jedno ponaučení, že i když jsou dva lidé stejné krve, mohou být každý zásadně jiný. My se ale budeme zabývat volbami komunálními.  Ty rozhodnou o složení letňanského zastupitelstva. To je nově pouze devátenáctičlenné, zatímco až dosud mělo členů jednadvacet. Je to naprosto logické, s rostoucím počtem obyvatel Letňan počet zastupitelů klesá s tím, že cílový stav je jeden zastupitel. Ten, který to snižování vymyslel a prosadil. Pak už zmizí veškeré hádky a půtky a vše půjde jak po másle.  Zastupitelstvo rozhoduje o zásadních věcech. Třeba o vedení kabelů pod pozemky, přenechání 50 let starého hasičského auta muzeu nebo vyřazení 20 let starého počítače z vybavení školy. O podružnostech typu územní rozvoj, doprava a podobně pak rozhoduje magistrát. Platí zásada, že za vše dobré v Letňanech může Rada městské části zvolená zastupitelstvem a pan starosta osobně, za všechny problémy je pak odpovědný magistrát, protože s tím my nemůžeme nic dělat.  Zasedání zastupitelstva většinou probíhá tak, že se na začátku debatuje o tom, kde se umí podepsat a kdo ne, pak se diskutuje o tom, kdo si kdy komu řekl o větší provizi, na závěr se udělá souhrn toho, kdo je za co trestně stíhán a odsouzen a po závěrečném slovu občana Běhůnka, který vyzdvihne zásluhy pana starosty, se odchází domů. Nyní odpovědně, milý voliči, rozhodneš o tom, kdo v tomto ctěném sboru zasedne. Zcela nezaujatě Ti pomůžeme se v široké nabídce zorientovat.

hlasovánĂ­ snÄ›movnaKRÁSNÉ LETŇANY  Rozhodně dobrá volba. Kandidát Kabický se nechal už oficiálně zaměstnat jedním z letňanských developerů, takže maximální transparentnost je zaručena. Starosta Kabický by měl ve své funkci jako vysoce kompetentní osoba pokračovat. Našim analytikům se podařilo zjistit, že za posledních 12 let vystoupil na zastupitelstvu celkem 896x, z toho 3x odpověděl věcně na položenou otázku, 12x stvořil souvislou větu (3x dokonce celé souvětí) a v 895 případech jeho příspěvek obsahoval slovo Lněnička. V případě úspěchu si starosta Kabický Letňany prý zamiluje až tak, že se do nich přestěhuje z Hovorčovic, kde už mnoho let bydlí. Pro pana Kabického jsou volby naprosto klíčové, neboť jeho další politická kariéra visí na vlásence.

ČSSD  Skvělá volba. Tato strana se postupně zbavuje svých morálně pochybných a podezřelých členů, aby tak vytvořila místo pro jiné pochybné existence. Letňanská ČSSD prokázala, že dokáže skvěle vládnout, být v opozici nebo být v opozici a vládnout zároveň. Je však pravda, že odchodem některých jejích dlouhodobých členů se snížil rétorický potenciál kandidátky o cca 99,5%. ČSSD se také v uplynulém volebním období podařil „majstrštyk“, kdy všichni za ní zvolení zastupitelé ze strany odešli, případně se jich strana zbavila sama, protože už to s nimi fakt nešlo. A tak, obrazně řečeno, hráči, kteří v první půli zápasu kopali za Spartu, hrají v půli druhé za Slavii. To by nevymyslel ani Ivánek!

KSČM  Doporučuje devět z deseti bolševiků. Našim analytikům se podařilo zjistit, že i v této straně se může nějakou shodou náhod vyskytnout slušný člověk a plánuje se stavba jeho pomníku. Bude se jmenovat Slušný komunista. Návrh sochy připraví Katedra absurdního sochařství při Večerní univerzitě marxismu-leninismu ve Sverdlovsku.

ZDRAVÉ LETŇANY  Volte Zdravé Letňany! Jedině Zdravé Letňany totiž mají reálný plán, jak ochránit naše obyvatele před stále se stupňujícími vedry a suchy. Jejich analytické týmy zjistily, že v Letňanech je stále obrovská spousta nevyužitých ploch – různé trávníky, parčíky, dětská hřiště a podobně. Nedostatečnou kompaktností zástavby se pak mohou agresivní sluneční paprsky dostat do oken stávajících domů a zvyšují tepelný diskomfort. To vyřeší ZL tím, že všechny tyto plochy zastaví výškovými domy a smrtící ultrafialové záření pak nebude zabíjet obyvatele Letňan. Chcete do chládku? Volte Zdravé Letňany!

ANO  Ano. Rozhodně volte ANO! Zjistili jsme, že během jeho vlády zcela jistě v Letňanech nespadne ani jeden most přes Vltavu, což nikdo jiný nezajistí. Pokud bude potřeba cokoli řešit, prostě se zavolá Capo di Tutti Capi a ten to prostě zařídí, případně nakopne. Existuje také varianta, že v případě vítězství ANO celé Letňany i s jejich obyvateli odkoupí a začlení do skupiny Agrofert.

SPD  Favorit voleb. Toto uskupení je tvořeno jedinci, které už nebavilo být užitečnými idioty a rozhodli se stát idioty neužitečnými. Jelikož v tom mají dlouhodobou praxi, máme jistotu, že tuto roli zvládnou na jedničku. Potřebují jen dořešit uzavření Letňan před proudy migrantů od Kbel. Cesta od Proseka přes kolonku je už hermeticky uzavřena, střeží ji milicionáři se samopaly vz. 58 a ostrými služebními psíky Oldou a Davidem.

ODS a SVOBODNÍ  Ani tady se nespletete. Toto uskupení je tvořeno zkušenými matadory, kteří umí skvěle očistit Letňany od různých parazitů, aby pak mohli sami zaujmout jejich místa. Čelní kandidáti se těší mimořádné oblibě zejména u členů té pravé ODS a starosty Kabického. Hlavním volebním slibem ODS a Svobodných je, že vybaví služební byt starosty automatizovaným protipožárním systémem, čemuž sice úplně nerozumíme, ale asi je to důležité.

TOP 09  Naprostý trhák. Její čelné představitelky se za poslední volební období objevily celkem 79x na fotce s nějakou celebritou nebo starou babičkou. Řídí letňanskou kulturu a pochopily, že čím blbější program, tím více diváků. Abraxasi, promiň, teď v Letňanech prostě jede jede mašinka a vane Hurikán.  Jak vidíš, milý voliči, Tvá volba bude těžká. Ale věříme, že Ti náš zcela nezávislý a nezaujatý průvodce usnadní rozhodování a přejeme Ti pevnou volební ruku!  Upozornění: Tento text je anonymní. Zjišťování jeho autora prosím nesvěřujte do rukou grafologa, protože je psán na počítači a z toho grafolog fakt nic nepozná. Děkuji. Tomáš Raška