Bleskovka

Využijte možnost odepsat své dluhy v rámci milostivého léta !! Zaplatí-li povinný mezi 28.10.2021 a 28.01.2022 dlužnou částku, která tím, že jí neuhradil byla použita k exekučnímu vymáhání a je vedena soudním exekutorem, uhradí-li poplatek exekutorovi ve výši 908 Kč , kdy ve věci je oprávněným (věřitelem) veřejnoprávní subjekt

Zdroj a další informace k amnestii ZDE: cakovice

 

STR29 TURNAJ florbalblack angels201V polovině ledna pořádal florbalový oddíl Black Angels v malé hale Sportcentra Praha ligový turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo pět pražských týmů a každý z nich si zahrál čtyři zápasy, tedy každý s každým. Ve všech zápasech padlo spousta branek, diváky potěšila rychlá a pohledná hra, plná nahrávek a soubojů. Také brankáři předvedli skvělé zákroky.

A co je nejlepší, všichni se hrou bavili a makali naplno. První místo v turnaji si nakonec vybojoval domácí tým Black Angels, sestavený z hráčů ve věku 10 a 11 let. Kluci nenašli přemožitele ani v jednom zápase, potrápil je pouze tým Vorms Praha. Držíme hračům palce, ať je florbal dál baví a ať se jejich tréninkové úsilí promění v další výhry.

Více informací na www.blackangels.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 143 431 (odpoledne).

POŘADÍ

1. místo Black Angels

2. místo Athletics Zeleneč

3. místo FbŠ Bohemians

4. místo Sokol Královské Vinohrady

5. místo F. C. Vorms Praha

Text Martina Raušová, Black Angels

Foto Olaf Deutsch