Bleskovka

Z technických důvodů bude příští týden v úterý 21. září 2021 po celý den UZAVŘENA VÝDEJNA REZIDENTNÍHO PARKOVÁNÍ v ulici Křivoklátská 285. Zdroj: Letňany

ZS Faitla2 Ředitel školy ZŠ a MŠ generála F. Fajtla DFC RNDr. Pavel Kučera, Ph.D., rezignoval na svou funkci k 21.09.2015. Rada městské části Praha 18 vzala jeho rezignaci na vědomí a děkuje i touto cestou panu řediteli za práci, kterou ve škole odvedl.  Na nejbližším jednání Rady bude předloženo k projednání vyhlášení výběrového řízení na uvolněnou pozici ředitele/ky školy.

S ohledem na zákonné lhůty je nutno počítat s časovou osou průběhu celého řízení cca tři měsíce. Lze tedy předpokládat, že nástup nového ředitele či ředitelky bude od února 2016, tj. od druhého pololetí stávajícího školního roku. Do té doby bude školu řídit statutární zástupce školy PaedDr. Jaroslav Martanovič, zástupce ředitele.

Zdroj: letnany.cz

Související články:

 Vyjádření ředitele ZŠ Rychnovská k petici rodičů  

Otevřený boj mezi rodiči a ředitelem školy se rozhořel v pražských Letňanech na základní škole generála Fajtla. Důvodem je strašák mnoha žáků na všech stupních – matematika.