Bleskovka

Z technických důvodů bude příští týden v úterý 21. září 2021 po celý den UZAVŘENA VÝDEJNA REZIDENTNÍHO PARKOVÁNÍ v ulici Křivoklátská 285. Zdroj: Letňany

vlajka 02Where in Europe...?  Chcete zažít mezinárodní atmosféru, ale nechce se vám opustit teplo domova? Přihlaste se na říjnový projekt, kterého se zúčastní mladí lidé z ČR, Chorvatska, Srbska a Bosny a Hercegoviny ve věku 20-30 let.

AEGEE-Praha hledá 7 účastníků z ČR, kteří by měli zájem zúčastnit se projektu o evropské integraci a mezinárodním dialogu.

Název projektu: Where in Europe…?
Kdy? 19. – 24. října 2015
Kde? Praha

Účastníci: 28 zájemců z ČR, Chorvatska, Srbska a Bosny a Hercegoviny

Ubytování a strava budou hrazeny z programu Erasmus+. Účastníci z ČR si sami zajistí a zaplatí cestu do Prahy. Projekt má mladým lidem pomoci definovat, kde v Evropě je jejich místo a co pro ně znamená členství v Evropské unii. Je určen pro ty, kteří se zajímají o evropskou integraci, poznávání nových kultur a aktuální evropské otázky. Diskutována bude také problematika integrace bývalých jugoslávských států v rámci Evropy. Ideální účastník by se měl zajímat o výše zmíněná témata, být ve věku 20-30 let a mít angličtinu na komunikativní úrovni.

 

 Přihlášku   máte možnost vyplnit do 13. srpna 2015.

Více informací naleznete na stránkách   AEGEE-Praha  

Zdroj: NICM