Bleskovka

Městská část Praha 18 ve spolupráci s MUDr. Dagmar Vítovou a AESKULAB a.s. otevřela od 1. ledna 2021 nové odběrové místo pro zjištění nemoci COVID 19. Najdete ho na adrese Třinecká 650, vstup zezadu brankou k parkovišti, dále pak po venkovním schodišti nebo výtahem do prvního patra. Objednat se lze přímo na webových stránkách společnosti AESKULAB – www.aeskulab.cz. zdroj: Letnanské listy

 

smoulí vesnice MČ PRAHA 19 vás srdečně zve na  oslavu DNE DĚTÍ do Centrálního parku Kbely  tentokráte se kbelský park promění ve ŠMOULÍ VESNIČKU  Děti s v rámci svého svátečního dne mohou vyzkoušet mnohé tématické disciplíny, báječně se pobaví v rámci programu v amfiteátru. Postavíme šmoulí vesničku plnou legračních šmoulích domků a šmoulů.

Děti se potkají s proradným čarodějem Gargamelem, se Šmoulinkou a Lenochem, postaví hrad s Kutilem a mnoho dalšího.  Při své cestě šmoulí vesnicí sbírají děti šmoulůvky-které si později vymění za šmoulí dárečky. Kromě soutěží čeká na děti velký živý Taťka Šmoula.  Budou zde i mnohé pouťové atrakce, tvořivky a další překvapení. Připraveni budou i muzikanti z kapely JAM BAND, tanečky a další krásná vystoupení. Těšíme se na vás, vítáme i všechny tématicky převlečené děti - nejlépe však rodinné masky!

 

Zdroj:ZDE