Bleskovka

JUNGLE Sport park Letňany, lezení, gymnastika, parkour, jóga i workout to jsou  možnosti pohybového vyžití obyvatel Letňan v novém  sportovním centrum.  Najdete je na adrese Veselská 699.

Kazimirka 1Kazimírka  připravila nabídku letních táborů pro rok 2015. Letošním rokem nás bude provázet celotáborová hra podle animovaného filmu Hotel Transylvanie. Místa táborů jsou stejná jako v předchozích letech (1.turnus Vanov, 2. a 3. turnus Lažánky). Rozšířili jsme nabídku zkrácených pobytů Můj první tábor. Tábory jsou pro děti ve věku 5 - 15 let. Pokud je dítěti 16 let a již s námi na táboře bylo, může jet i letos. S přihlášením na letní tábor nečekejte, v loňském roce byla většina turnusů obsazena již koncem března. Informace k přihlášení na letní tábor najdete přímo v přihlášce. Kromě letních pobytových táborů můžete využít zimní tábory o jarních prázdninách, příměstské zimní tábory, příměstské letní tábory, minitábory pro rodiče s dětmi.

Více informací o akcích a termínech najdete přímo na webových stránkách http://www.kazimirka.cz/ceka-nas/

Lenka Kubištová jednatelka a koordinátorka

Tel.:776 355 202 Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Http://www.kazimirka.cz Http://www.klubletnice.cz Http://www.facebook.com/kazimirka