Bleskovka

Zastupitelé schválili všechny návrhy na obsazení míst v Radě MČ Praha 18, které předložila koalice složená z ODS a Svobodných, ANO, ODA a TOP 09. Starostou Letňan tak byl zvolen Zdeněk Kučera (ANO), v radě ho na pozici místostarosty doplní Pavel Sehnal (ODA), Ondřej Lněnička (ODS a Svobodní) a Iveta Lojková (TOP09), pátým členem rady byl zvolen Martin Halama z ODS a Svobodní.

STR29 TURNAJ florbalblack angels201V polovině ledna pořádal florbalový oddíl Black Angels v malé hale Sportcentra Praha ligový turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo pět pražských týmů a každý z nich si zahrál čtyři zápasy, tedy každý s každým. Ve všech zápasech padlo spousta branek, diváky potěšila rychlá a pohledná hra, plná nahrávek a soubojů. Také brankáři předvedli skvělé zákroky.

A co je nejlepší, všichni se hrou bavili a makali naplno. První místo v turnaji si nakonec vybojoval domácí tým Black Angels, sestavený z hráčů ve věku 10 a 11 let. Kluci nenašli přemožitele ani v jednom zápase, potrápil je pouze tým Vorms Praha. Držíme hračům palce, ať je florbal dál baví a ať se jejich tréninkové úsilí promění v další výhry.

Více informací na www.blackangels.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 143 431 (odpoledne).

POŘADÍ

1. místo Black Angels

2. místo Athletics Zeleneč

3. místo FbŠ Bohemians

4. místo Sokol Královské Vinohrady

5. místo F. C. Vorms Praha

Text Martina Raušová, Black Angels

Foto Olaf Deutsch