Bleskovka

Nedostali jsem se na prezentaci návrhu využití letňanského letiště pro bytovou zástavbu, která se konala v Letňanech, nevadí, protože starosta vedlejší městské části Vás zve dne 24.6.2020 od 18.00 hod. v sálu Lidového domu, Toužimská 244, Kbely. Přijďte všichni, tato případná zástavba by měla mít zásadní vliv na dopravu i ve Kbelích.

Srdečně Vás zve                  

Pavel Žďárský

starosta MČ Praha 19

zdroj: ZDE

STR29 TURNAJ florbalblack angels201V polovině ledna pořádal florbalový oddíl Black Angels v malé hale Sportcentra Praha ligový turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo pět pražských týmů a každý z nich si zahrál čtyři zápasy, tedy každý s každým. Ve všech zápasech padlo spousta branek, diváky potěšila rychlá a pohledná hra, plná nahrávek a soubojů. Také brankáři předvedli skvělé zákroky.

A co je nejlepší, všichni se hrou bavili a makali naplno. První místo v turnaji si nakonec vybojoval domácí tým Black Angels, sestavený z hráčů ve věku 10 a 11 let. Kluci nenašli přemožitele ani v jednom zápase, potrápil je pouze tým Vorms Praha. Držíme hračům palce, ať je florbal dál baví a ať se jejich tréninkové úsilí promění v další výhry.

Více informací na www.blackangels.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 777 143 431 (odpoledne).

POŘADÍ

1. místo Black Angels

2. místo Athletics Zeleneč

3. místo FbŠ Bohemians

4. místo Sokol Královské Vinohrady

5. místo F. C. Vorms Praha

Text Martina Raušová, Black Angels

Foto Olaf Deutsch