Bleskovka

Za součinnosti Magistrátu hl. m. Prahy a MČ Praha 18 bude v roce 2018 organizován sběr bioodpadu pomocí velkoobjemových kontejnerů. Podrobné informace najdete na webových stránkách radnice městské části Letňany. ZDE

HristeFotbalová akademie Letňany ve spolupráci s Letňanskou sportovně kulturní společností a MČ Praha 18 pořádají nábor pro holčičky a kluky ve věku od pěti do osmi let.  Nábor se koná pod vedením profesionálního trenéra Pavla Mráze (na snímku) vždy v úterý a ve čtvrtek od 15.30 do 17 hodin. V jarním období od března do června probíhá na fotbalovém hřišti ZŠ Tupolevova, v zimních měsících v tělocvičně Třinecká 650 v Letňanech. Pavel Mráz je trenérem prvoligových fotbalistek FK Bohemians Praha a kromě toho je také aktivním hráčem TJ Avia Čakovice.

Cena je 70 korun za hodinu a půl trvající tréninkovou jednotku, resp. 1.700 korun za období březen až květen 2015. Přihlášky: emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , resp. telefonicky na Ondřeje Lercha, zástupce starosty MČ Praha 18 pro oblast sportu a volného času: mobil 608 706 869.   Přijďte a ukažte nám, co umíte s míčem!

Zdroj: letnany.cz

logob.png

Navštivte také