Bleskovka

Zastupitelé schválili všechny návrhy na obsazení míst v Radě MČ Praha 18, které předložila koalice složená z ODS a Svobodných, ANO, ODA a TOP 09. Starostou Letňan tak byl zvolen Zdeněk Kučera (ANO), v radě ho na pozici místostarosty doplní Pavel Sehnal (ODA), Ondřej Lněnička (ODS a Svobodní) a Iveta Lojková (TOP09), pátým členem rady byl zvolen Martin Halama z ODS a Svobodní.

HristeFotbalová akademie Letňany ve spolupráci s Letňanskou sportovně kulturní společností a MČ Praha 18 pořádají nábor pro holčičky a kluky ve věku od pěti do osmi let.  Nábor se koná pod vedením profesionálního trenéra Pavla Mráze (na snímku) vždy v úterý a ve čtvrtek od 15.30 do 17 hodin. V jarním období od března do června probíhá na fotbalovém hřišti ZŠ Tupolevova, v zimních měsících v tělocvičně Třinecká 650 v Letňanech. Pavel Mráz je trenérem prvoligových fotbalistek FK Bohemians Praha a kromě toho je také aktivním hráčem TJ Avia Čakovice.

Cena je 70 korun za hodinu a půl trvající tréninkovou jednotku, resp. 1.700 korun za období březen až květen 2015. Přihlášky: emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., resp. telefonicky na Ondřeje Lercha, zástupce starosty MČ Praha 18 pro oblast sportu a volného času: mobil 608 706 869.   Přijďte a ukažte nám, co umíte s míčem!

Zdroj: letnany.cz