Bleskovka

Pražský magistrát znovu spouští projekt Dotazy na radní. Jednotlivým členům rady hlavního města Prahy je opět možné prostřednictvím stránek dotazy.praha.eu pokládat dotazy, které spadají do jejich kompetence. Zdroj, další info:praha.eu

ROBBIE WILLIAMSPořadatelé koncertu britského zpěváka Robbieho Williamse, který vystoupí v sobotu 19. srpna 2017 na letišti v Letňanech, očekávají desítky tisíc návštěvníků.

Jeden z nejúspěšnějších popových interpretů současnosti se na koncertu pod širým nebem představí s hostující skupinou Erasure. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 1.590 až 3.990 korun. Informoval o tom Petr Novák z pořádající agentury Live Nation.

„Vstupenky jsou stále k dispozici. Koncertní areál je dostatečně velký, aby pojal až 60 tisíc lidí, čímž nechci říct, že čekáme takovou návštěvnost, ale desítky tisíc lidí ano. Opět samozřejmě všechno řešíme v návaznosti na všechny složky, jako jsou policie, záchranáři, hasiči a dopravní podniky,“ řekl Novák.

V Praze Williams naposledy vystoupil před dvěma lety. Ve vyprodané O2 areně jeho show aplaudovalo 16 tisíc diváků.

O koncerty britského hudebníka, který se celebritou stal už na začátku 90. let jako člen chlapecké kapely Take That, je celosvětově velký zájem. Williams se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů, když se v roce 2006 během jediného dne prodalo více než 1,6 milionu lístků na své koncertní turné.

V pondělí se začne připravovat areál, kde naposledy 4. července pro téměř 50 tisíc diváků koncertovala skupina Guns N' Roses.

Do areálu na letišti v Letňanech umisťují pořadatelé interprety, u kterých očekávají velkou návštěvnost. Akce tam provázejí velká dopravní opatření, přesto vznikají problémy s parkováním a nedostačující kapacitou metra. Zatím nejvíce lidí sem dorazilo loni na koncert AC/DC, který sledovalo 60 tisíc fanoušků. Letos v červnu v Letňanech festival Aerodrome s hlavní hvězdou Linkin Park navštívilo 25 tisíc lidí, před dvěma lety na koncert Daniela Landy dorazilo přes 50 tisíc diváků.

(dp) s využitím int

logob.png

Navštivte také