Bleskovka

Patříte k milovníkům country a oblíbili jste si soutěžní přehlídku kapel Legedy Věnce buřtů? Tak si už teď zapište do kalendáře tři data – 14. a 23. května a 13. června, ale hlavně nezapomeňte přijít do PVA EXPO PRAHA. Více na letnany.cz

bleriot 2

  V rozhraní pražských Letňan a Kbel na Praze 9 v ulici Polaneckého kousek u Lesoparku se staví další developerský projekt Blériot. Jedná se o rezidenční areál zahrnující celkem 151 nových bytů ve 2 bytových domech se čtyřmi nadzemními podlažími (domy B a C) a jednom bytovém domě s pěti nadzemními podlažími (dům A). Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk. Výměra činí od malých 1+kk o 26 m2 až po velkoryse řešené 4+kk s 95 m2. Všechny tři domy budou vsazené do parku s bujnou vegetací, který má rozlohu 6500 m2. Developerem nových bytů je T.E Development Group s.r.o.    Dokončení výstavby se plánuje na druhé čtvrtletí roku 2020.

Prodejce nabízí příjemné prostředí, blízkost obchodního centra Letňany, dostatečný prostor k relaxaci díky vlastnímu soukromému zelenému parku, blízkost běžecké trasy pro ranní jogging, jezírko,vycházkový les, asfaltové cesty v okolí, cyklostezky začínající v podstatě kousek za domem vybízejí k jízdě na kole nebo na inline bruslích.

Další informace a zdroj :     http://www.ziprealty.cz/property/rezidence-bleriot/

Více info najdete: https://www.polaneckeho.com/