Bleskovka

Městská část Praha 18 a její starosta Mgr. Zdeněk Kučera, MBA vás zve na veřejné setkání s občany na téma Prezentace plánu rozvoje území LETIŠTĚ LETŇANY které se bude konat ve středu 17. června od 18 hodin v obřadní síni radnice, Bechyňská 639, Praha 18-Letňany. Setkání se zúčastní vedení MČ Praha 18. Pozváni jsou také starostové sousedících městských částí Praha 19-Kbely a Praha-Čakovice.

 

 jméno,  příjmení:  Olaf Deutsch 
Věk:     59
Povolání: státní úředník, vedoucí oddělení Informačního centra bezpečnosti potravin,  Ministerstva zemědělství

Moje motto:
„slušné a korektní chování“   

Můj názor:
Domnívám se, že také do regionální politiky je potřeba vnést více slušnosti a poctivosti.


olin_mKdo jsem: 
 Narodil jsem se před 59 lety v Teplicích.   Absolvoval jsem  střední odborné lesnické učiliště a dále střední ekonomickou školu. Jsem 35  let ženatý, mám pátnáctiletého syna. Pracoval   jsem v soukromých i státních společnostech na různých administrativně hospodářských pozicích.  Dále jsem certifikovaný lektor pro Českou republiku a Slovenskou republiku.
              Do městské části Praha 18 – Letňany jsem se přestěhoval v roce 2003.  Od roku 2006 až 2010 jsem byl zastupitel MČ Praha 18, Letňany, kde pracoval v několika funkcích.  Byl jsem předsedou kulturní komise, členem školské komise, a také redaktor a fotograf Letňanských listů. Po volbách  roku 2014 jsem se stal opět letňanským zastupitelem a to za Pirátskou stranu a sdružení Zdravé Letňany. Pracuji v redakci Letňanských listů opět jako redaktor a fotograf. Dále pracuji jako místopředseda Výboru pro transparentnost a výběrové řízení a dále pracuji v Kulturní komisi RMČ Praha 18..

Čím se zabývám v občanském sdružení Zdravé letňany:
V občanském sdružení Zdravé Letňany bych se rád i nadále soustředil na poskytování informací občanům na webových stránkách www.zdraveletnany.cz organizování aktivit pro letňanské občany, pomoc občanům v problematice územních a stavebních řízení. Jako předseda  mám rovněž na starosti veškerou administrativu našeho sdružení.
Jak se mnou lidé mohou spojit:
e-mail :
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

moje soukromá webová adresa: www. fotobankadeutsch.cz
tel: GSM 607 886 278