Bleskovka

Zajímá Vás  jaké se připravují  v Letňanech stavební investice, přijďte proto 19. 2. 2018 v 18.00 hodin, protože se koná  veřejná prezentace "Návrhu Metropolitního plánu"     a to  z pohledu MČ Praha 18.  další informace:zde

vzdelani zahranici 03Bydlíte v Praze, máte volný pokoj a chuť se něco dozvědět o životě Američanů? Zkuste se stát hostitelskou rodinou pro americké studenty, kteří k nám přijíždí strávit semestr v rámci programu organizace CIEE.

Základní podmínky jsou následující: •Cesta z domu do centra CIEE na Vyšehradě by neměla trvat déle než 45 minut •Student má k dispozici vlastní neprůchozí pokoj •Hostitelská rodina poskytuje studentovi stravu dvakrát denně (většinou ráno a večer) •Aspoň čtyřikrát týdně hostitelská rodina jí společně se studentem Studenti platí rodinám nájem 9 tisíc korun za studenta. Rodiny jsou vybírané na základě osobního setkání u nich doma. Bližší informace zájemcům ráda poskytne Veronika Tobiášová z pražského centra CIEE - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Podrobnosti

o programu CIEE naleznete ZDE.

Zdroj:NICM

 

logob.png

Navštivte také