Bleskovka

vánoční polévka 2018

Zastavte se na chvíli v předvánočním shonu a přijďte v pátek 21. prosince po 16. hodině na Nový vstup do Letňan u Penny Marketu. Můžete tu ochutnat vynikající rybí polévku a boršč, popovídat si se zástupci vedení městské části a poslechnout pár krásných českých koled!

Zdroj: letnany.cz

vzdelani zahranici 03Bydlíte v Praze, máte volný pokoj a chuť se něco dozvědět o životě Američanů? Zkuste se stát hostitelskou rodinou pro americké studenty, kteří k nám přijíždí strávit semestr v rámci programu organizace CIEE.

Základní podmínky jsou následující: •Cesta z domu do centra CIEE na Vyšehradě by neměla trvat déle než 45 minut •Student má k dispozici vlastní neprůchozí pokoj •Hostitelská rodina poskytuje studentovi stravu dvakrát denně (většinou ráno a večer) •Aspoň čtyřikrát týdně hostitelská rodina jí společně se studentem Studenti platí rodinám nájem 9 tisíc korun za studenta. Rodiny jsou vybírané na základě osobního setkání u nich doma. Bližší informace zájemcům ráda poskytne Veronika Tobiášová z pražského centra CIEE - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobnosti

o programu CIEE naleznete ZDE.

Zdroj:NICM