Bleskovka

Pro děti a jejich rodiče a prarodiče, ale také pro všechny ostatní, kdo se chtějí dobře pobavit, připravila městská část Praha 18 již podvanácté oblíbenou akci Letňany nejen dětem. Konat se bude v pátek a v sobotu 1. a 2. června odpoledne a večer na Staré Návsi.

Leták: ZDE

vzdelani zahranici 03Bydlíte v Praze, máte volný pokoj a chuť se něco dozvědět o životě Američanů? Zkuste se stát hostitelskou rodinou pro americké studenty, kteří k nám přijíždí strávit semestr v rámci programu organizace CIEE.

Základní podmínky jsou následující: •Cesta z domu do centra CIEE na Vyšehradě by neměla trvat déle než 45 minut •Student má k dispozici vlastní neprůchozí pokoj •Hostitelská rodina poskytuje studentovi stravu dvakrát denně (většinou ráno a večer) •Aspoň čtyřikrát týdně hostitelská rodina jí společně se studentem Studenti platí rodinám nájem 9 tisíc korun za studenta. Rodiny jsou vybírané na základě osobního setkání u nich doma. Bližší informace zájemcům ráda poskytne Veronika Tobiášová z pražského centra CIEE - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podrobnosti

o programu CIEE naleznete ZDE.

Zdroj:NICM