Bleskovka

Předsedkyně Výboru pro kulturu, volný čas, zdravotnictví a sociální záležitosti ZMČ Praha 18 svolává řádné zasedání Výboru na 16. září 2020 od 18.00 hodin Jednání se bude konat v obřadní síni Úřadu městské části Bechyňská 639, Praha 18. Program jednání: ZDE

prac s mladezi 01 4-200x138Rozhoduješ se, kam jít na vysokou? Chceš vědět, jak je studium náročné, jestli v rámci něj můžeš vyjet do zahraničí, nebo jak se s vybraným oborem uplatníš na trhu práce? Tak neváhej a přijď na akci „Povídej mi o výšce“, kterou pořádá Národní parlament dětí a mládeže (NPDM) 10. listopadu od 13 do 17 hodin v prostorách Evropského domu na Jungmannově ulici v Praze 1.

Můžeš se zde setkat se studenty různých vysokých škol a neformálně si s nimi popovídat o životě na vysoké škole. Na Facebooku na stránce NPDM nebo na stránce akce Povídej mi o výšce bys měl zjistit, jaké školy, fakulty a obory budou na akci zastoupeny. Pokud nenajdeš svůj preferovaný obor v nabídce, kontaktuj NPDM a oni se pokusí přesvědčit studenty „tvé“ vysoké školy, aby taky dorazili a mohl sis s nimi popovídat.

Zdroj: NICM