Bleskovka

Pro milovníky vína, ale nejen pro ně, připravila MČ Praha 18 další ročník oblíbeného Vinobraní. Sklenku lahodného moku při zvuků muziky různých žánrů si můžete vychutnat v sobotu 7. září od 13 hodin na Staré Návsi.V průběhu odpoledne a večera zahraje a zazpívá Cimbálová muzika Professional JMF Music, kapela Flám, skupina Holokrci či Marian Vojtko. Zdroj: MČ Praha 18,  Plakát

 

nemeckystudent Informační, poradenské a sociální centrum UK pořádá seminář, který je určen všem, kteří zvažují vyjet na studijní pobyt do USA nebo Kanady. Zájemci o studium se seznámí s typy programů, v rámci kterých je možné vycestovat, s příslušnými administrativními kroky a možnostmi financování. Seminář se koná 2. prosince od 13 do 15.30 hodin v Zelené posluchárně, Celetná 20 na Praze 1 a pro všechny účastníky je darma.

Hostem semináře bude i zástupce Fulbrightovy komise, která spravuje vládní stipendia a další programy pro studium, výzkum a výuku v USA. Budete mít navíc příležitost vyslechnout zážitky a zkušenosti studentů, kteří již studijní pobyt v daných zemích absolvovali.

Přihlášky a bližší info o semináři zde: http://www.cuni.cz/UK-5140.html?event=10284&lang=CZ