Bleskovka

Pro milovníky vína, ale nejen pro ně, připravila MČ Praha 18 další ročník oblíbeného Vinobraní. Sklenku lahodného moku při zvuků muziky různých žánrů si můžete vychutnat v sobotu 7. září od 13 hodin na Staré Návsi.V průběhu odpoledne a večera zahraje a zazpívá Cimbálová muzika Professional JMF Music, kapela Flám, skupina Holokrci či Marian Vojtko. Zdroj: MČ Praha 18,  Plakát

 

vzdelani - VŠPřemýšlíte, jak se dostat příští rok na vysněný obor? Zahajte přípravu včas a nezůstanete pod čarou. Přípravné kurzy v Praze a Brně zahajují už 18. října a 22. října - máte poslední šanci se přihlásit!   Medicína, psychologie, žurnalistika, práva, humanitní obory, Policejní akademie, ekonomické fakulty, politologie a obory, kde k přijímacím zkouškám potřebujete angličtinu.

To všechno jsou žádané obory, kde i desítky procent uchazečů končí pod čarou pro přijetí.U kurzů s dotací 96 hodin navíc poskytujeme program garance vrácení peněz v případě nepřijetí na VŠ.  Kurzy připravujeme v Praze, Brně a Ostravě, zahajují v říjnu a listopadu 2014.

Zajistěte se poslední místa v kurzu!

Přihláška: zde

původní zdroj:zde