Bleskovka

PETICE  proti zastavění  sportovišť v areálu SK Prosek.   Jste proti  další rozsáhlé zástavbě,  podepisujte petici  "Nový prosek".

mladezeu 02 3Čeká vás v září opravný termín státní maturity? Online kurzy představují ideální variantu pro přípravu na poslední chvíli. Můžete zvolit konkrétní předměty nebo komplexní přípravu z matematiky, anglického jazyka a češtiny. Webový portál Kampomatuirte.cz chce v této nelehké době, kdy se každý rok něco mění, pomoci ulehčit studentům posledních ročníků jejich přípravu na maturitu. Proto vzniknul unikátní projekt OnlineMaturita (onlinematurita.kampomaturite.cz).

Zkušení lektoři vedou výuku z televizního studia. Každý týden si tak zájemce pustí přímý přenos vysílaný přes internet. V průběhu 45 minut jim vyučující vysvětlí daný tématický okruh a v následujících 15 minutách odpovídá na dotazy, které studenti mohou posílat v průběhu vysílání. Dotazy, na které se ve vysílání nedostane zodpoví pedagogové na chatu. Všechna videa budou uchována v archivu, takže si je student může kdykoliv znovu pustit. V 18 lekcích se pedagogové zaměří nejen na teoretické znalosti, ale i na jejich aplikaci. Jaké jsou výhody video výuky: •Ukázkové hodiny zdarma •Hodinu můžete opakovaně shlédnout z archivu •Nemusíte nikam jezdit a učíte se v čase, kdy vám to vyhovuje •K lekcím dostáváte materiály pro cvičení k letošní státní maturitě, nemusíte kupovat učebnice zvlášť •Výhodná cena proti prezenčním kurzům.

Zdroj: NICM