Bleskovka

Pro milovníky vína, ale nejen pro ně, připravila MČ Praha 18 další ročník oblíbeného Vinobraní. Sklenku lahodného moku při zvuků muziky různých žánrů si můžete vychutnat v sobotu 7. září od 13 hodin na Staré Návsi.V průběhu odpoledne a večera zahraje a zazpívá Cimbálová muzika Professional JMF Music, kapela Flám, skupina Holokrci či Marian Vojtko. Zdroj: MČ Praha 18,  Plakát

 

konvalinka 1Letní environmentální kurzLetní prožitkově metodický kurz environmentální výchovy pro studenty vysokých škol. Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně a Technická univerzita v Liberci společně pořádají letní metodický kurz pro studenty vysokých škol, lektory ze středisek ekologické výchovy a vedoucí z mimoškolních organizací s environmentální tématikou.
Účastníci se naučí sestavovat pobytové programy, uvádět nové typy aktivit, řadu nových her i zásady pro práci se skupinou. Metodicky kurz čerpá především z výchovy o Zemi, globální výchovy a prožitkové pedagogiky. Jedenáctý ročník kurzu se odehrává v malebném Podkrkonoší v prostorách bývalé školy. Lektorský tým tvoří bývalí absolventi kurzu.
 
Místo kurzu: Horní Žďár (u Trutnova)
Cena: 2500,- Kč (ubytování a strava)
Přihlášky: Anna Hylmarová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Informace: Jan Činčera (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Další informace naleznete ZDE.
 
Zdroj: NICM