Bleskovka

Nedostali jsem se na prezentaci návrhu využití letňanského letiště pro bytovou zástavbu, která se konala v Letňanech, nevadí, protože starosta vedlejší městské části Vás zve dne 24.6.2020 od 18.00 hod. v sálu Lidového domu, Toužimská 244, Kbely. Přijďte všichni, tato případná zástavba by měla mít zásadní vliv na dopravu i ve Kbelích.

Srdečně Vás zve                  

Pavel Žďárský

starosta MČ Praha 19

zdroj: ZDE

 

Největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě LADRONKAFEST 2013 se letos uskuteční v sobotu 14. září. V parku Ladronka v Praze 6 se  bude prezentovat přes 70 volnočasových aktivit pro děti, dospělé i milovníky adrenalinu. Chybět nebudou  exhibice, tanec, workshopy a v neposlední řadě soutěže.Návštěvníci Ladronkafestu si mohou vyzkoušet například Lacross, překážku Funbox line, Skimboarding, ale i méně náročné, leč moderní sporty jako plážový volejbal či golf. Chybět nebude ani lezecká stěna pro děti i dospělé, jazykové i taneční kurzy, nebo skoky na trampolíně. 
Pro znalce i zvědavce jsou připraveny specialitky v podobě Kin-ballu či Tchoukballu a na Ladronce se odehraje také mistrovstí ČR v Poweriser.
Program bude probíhat celý den také na hlavním pódiu, kde se diváci mohou těšit na různé exhibice, soutěže, taneční show a v neposlední řadě i na moderátory Nastyho a En.dru. Večer pak všechny hudební fandy přivítá mimo jiné vítěz soutěže studentských kapel a jako headliner skupina Notes From Prague. Pro děti jsou připraveny atrakce v podobě skákacích trampolín, vyzkoušet si mohou jednotlivé atletické disciplíny, nebo dětské ragby a řadu dalších stanovišť. Soutěž studentských kapel  stále pokračuje, a to až do 7. září. Přihlásit se stále mohou všechny kapely, dua i jednotlivci, kteří splňují podmínky pro vstup do soutěže. Veškeré informace a registraci naleznou soutěžící i fanoušci, kteří mladé umělce chtějí podpořit svými hlasy, na webu www.ladronkafest.cz.
LADRONKAFEST JE NEJVĚTŠÍM FESTIVALEM VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT VE STŘEDNÍ EVROPĚ!
LETOS OPĚT NA LADRONCE  V SOBOTU 14.9.2013. 
STARTUJEME V 11.00 HODIN A VSTUP JE ZDARMA!
Zdroj a více informací naleznete na webových stránkách www.ladronkafest.cz