Bleskovka

Městská část Praha 18 a její starosta Mgr. Zdeněk Kučera, MBA vás zve na veřejné setkání s občany na téma Prezentace plánu rozvoje území LETIŠTĚ LETŇANY které se bude konat ve středu 17. června od 18 hodin v obřadní síni radnice, Bechyňská 639, Praha 18-Letňany. Setkání se zúčastní vedení MČ Praha 18. Pozváni jsou také starostové sousedících městských částí Praha 19-Kbely a Praha-Čakovice.

V rámci preventivního programu na podporu volnočasových aktivit obecně prospěšné společnosti Dialog Jessenius proběhne v Praze speciální KEMP Studentských akademií. Přístup na něj mají zdarma studenti od 13 do 20 let. Na akci si mohou mladí lidé vyzkoušet aktivity z oborů, které je baví, jako například hudba, divadlo, tanec, film, fotografie, rádio, DJing a výtvarné umění, a to pod vedením zkušených lektorů.
 
Kdy a kde se akce koná
socskupiny 02 4-200x149KEMP Studentských akademií se uskuteční od 22. do 26. července v DDM Ulita Na Balkáně
Studentské Akademie jsou volnočasové aktivity pro středoškoláky zdarma. Od roku 2010 nabízejí pražským studentům umělecké workshopy, které vedou výrazné osobnosti kulturní scény. Workshopy vznikly v rámci preventivniho programu “Můžu ti pomoct?” neziskové společnosti Dialog Jessenius o.p.s.. pod záštitou Pražského Magistrátu. “Smyslem je nabídnout studentům kvalitní volnočasovou zábavu, jenž je k ničemu nezavazuje, ale přesto pomáhá nastavovat jejich žebříček hodnot”, uvedla Jiřina Faloutová pro server studentpoint.cz. Jednotlivé obory se studentům opět otevřou na začátku září s příchodem nového školního roku.
Zdroj: NICM
 
Více informací najdete na www.studentpoint.cz nebo na www.studentska-akademie.cz