Bleskovka

Městská část Praha 18 a její starosta Mgr. Zdeněk Kučera, MBA vás zve na veřejné setkání s občany na téma Prezentace plánu rozvoje území LETIŠTĚ LETŇANY které se bude konat ve středu 17. června od 18 hodin v obřadní síni radnice, Bechyňská 639, Praha 18-Letňany. Setkání se zúčastní vedení MČ Praha 18. Pozváni jsou také starostové sousedících městských částí Praha 19-Kbely a Praha-Čakovice.

hudebni kemp 2015-3-1-webOrlovská organizace YMCA – křesťanské sdružení mladých lidí, zve všechny mládežníky mezi 12 – 18 lety na třetí ročník hudebního kempu, který se bude konat od pondělí 17. srpna do neděle 23. srpna 2015.

Tábor se koná v prostorách staré Orlové – v zahradě Slezské církve evangelické a. v., kde je táborová základna ve stanech s podsadou a probíhá tam také velká část workshopů, a dále v prostorách Českobratrské církve evangelické. Hlavní náplní tábora, jak už název napovídá, budou hudební dílny – klasická kytara, basová kytara, klávesy, sólový a sborový zpěv a také tanec. Dále se můžete těšit na klasické táborové dobrodružství jako je táborák, hraní fotbalu či fotbálku, a další mnohá dobrodružství, o která nebude nouze.Cena tábora je pouze 1.400,- Kč, a v případě, že se rozhodnete stát členy naší YMCA (a zaplatíte členský příspěvek 100,- Kč), vyjde Vás tábor na pouhých 1.200,- Kč. Veškeré informace a přihlášky naleznete na webových stránkách kempu www.ymcaorlova.cz/kemp či v Informačním centru pro mládež v Domě kultury města Orlové (PO – PÁ: 14.00 – 19.00 hodin). Nenechte si ujít tuto skvělou možnost strávit závěr letních prázdnin v partě skvělých lidí, zažít mnohá dobrodružství a naučit se základy hudební nauky.

Zdroj: NICM