Bleskovka

PETICE  proti zastavění  sportovišť v areálu SK Prosek.   Jste proti  další rozsáhlé zástavbě,  podepisujte petici  "Nový prosek".

prace 02 1-200x280Nezaměstnanost mladých lidí je v posledních letech palčivým problémem. Od roku 2013 se na jejím řešení podílí také Aliance pro mladé (Alliance for Youth). Založení Aliance pro mladé (Alliance for YOUth) bylo dalším krokem ve snaze společnosti Nestlé bojovat s nezaměstnaností mladých v celé Evropě. Společnost touto cestou navázala na úspěch iniciativy Nestlé needs YOUth, díky které se podařilo již téměř osmi tisícům mladých Evropanů získat práci nebo stáž v Nestlé. V České republice a na Slovensku takto našlo v roce 2014 uplatnění téměř 440 mladých Čechů a Slováků, další téměř tři stovky vysokoškolských studentů prošly bezplatným Nestlé Kariérním poradenstvím. Založení Aliance pro mladé a zapojením partnerů se Nestlé podařilo značně rozšířit vliv i možnosti celé iniciativy.

Členové Aliance se zavázali:
  • aktivně podporovat a propagovat programy pro mladé lidi,
  • rozvíjet množství iniciativ, které poskytují mladým lidem relevantní pracovní zkušenosti,
  • mobilizovat vlastní zaměstnance, aby se zapojili do přípravy mladých na zaměstnání (např. kariérní poradenství, poradenství k přijímacímu pohovoru atd.),
  • podílet se na aktivitách v rámci Nestlé needs YOUth v předem domluveném rozsahu,
  • dodržovat lokální pracovně právní legislativu při realizaci všech programů a aktivit pro mladé lidi.
Členové Aliance: BILLA, Business Development, ČNP Consulting, GE Money Bank, FM Logistic, G4S, HayGroup, Hofirek Consulting, IBM, Krauthammer, Lansdowne, LeasePlan, Loma, M.C. Triton, Model Obaly, Neumann, OKIN, Palatinum, Positive, REED Specialist Recruitment, Reprezentace, RWE, Smurfit Kappa, STI Group, Synapsis, T-Mobile, TPA Horwath, TPCA, Vodafone. mediální partner: Studenta Media
Více o Alianci pro mladé včetně aktuální nabídky pracovních pozic naleznete na www.aliancepromlade.czIniciativa Nestlé needs YOUth představuje komplexní soubor aktivit pro mladé do 30 let bez ohledu na dosažený stupeň vzdělání či zvolené zaměstnání. Kromě kariérního poradenství a nabídky stáží a pracovních míst pro učně a absolventy jsou její součástí také speciální Graduate programy. Více o iniciativě Nestlé needs YOUth naleznete na www.karieravnestle.cz nebo na http://www.nicm.cz/zapojte-se-do-programu-nestle-needs-youth.
Zdroj: NICM