Bleskovka

vánoční polévka 2018

Zastavte se na chvíli v předvánočním shonu a přijďte v pátek 21. prosince po 16. hodině na Nový vstup do Letňan u Penny Marketu. Můžete tu ochutnat vynikající rybí polévku a boršč, popovídat si se zástupci vedení městské části a poslechnout pár krásných českých koled!

Zdroj: letnany.cz

mladezeu 02 3Dům zahraniční spolupráce (DZS) hledá regionální konzultanty (RK) programu Evropské unie ERASMUS+: MLÁDEŽ V AKCI v následujících krajích: Jihomoravském, Jihočeském, Karlovarském, Královehradeckém, Libereckém, Moravskoslezském, Olomouckém, Pardubickém, Plzeňském, Středočeském, Ústeckém, Vysočina, Zlínském.

Profil kandidáta:

- min. SŠ vzdělání  - min. 2 roky praxe v oblasti práce s mládeží a neformálního vzdělávání  - vedení min. 2 schválených projektů z programu Mládež v akci  - znalost projektového managementu  - komunikační a prezentační dovednosti  - ochota komunikovat s médii (na základě zadání od DZS)  - zázemí pro konzultace projektů  - znalost anglického jazyka (na úrovni min. B2)  - trvalé/přechodné bydliště v kraji, kde se o pozici RK ucházíte

Strukturovaný životopis a vyplněný dotazník odešlete nejpozději 25. 5. 2014 do 23:59h Petře Vymětalíkové na email petrav[zavinac]mladezvakci.cz. V předmětu emailu uveďte „RK_název kraje, kde se o pozici ucházíte“.

Další podrobnosti o dané pozici naleznete ZDE.

Dotazník pro uchazeče naleznete v příloze.

Zdroj: NICM